• JO19-1 Veld Zaterdag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 feb. 14:30EFC JO19-2 - Riethoven JO19-1Sportpark de Dieprijt
    7 mrt. 15:00Rood Wit V JO19-2 - Riethoven JO19-1Sportpark De Korze
    14 mrt. 14:30Riethoven JO19-1 - Bergeijk JO19-2Sportpark Den Droevendaal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 feb.RKVVO JO19-2 - Riethoven JO19-13 - 4
    15 feb.Riethoven JO19-1 - Dommelen JO19-22 - 0
  • Poulestanden Riethoven JO19-1 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DOSKO'32 JO19-11091046113528
    2Bladella JO19-3971161194222
    3Riethoven JO19-1961232161619
    4Dommelen JO19-2850339211815
    5ST Casteren / Netersel JO19-1842228131514
    6UNA JO19-574122421313
    7Bergeijk JO19-294052218412
    8ST Steensel/Knegselse Boys JO19-172051422-86
    9RPC JO19-382061544-296
    10Reusel Sport/CoTrans JO19-291081854-363
    11EFC JO19-31000101575-600

    Poulestanden Riethoven JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Riethoven JO19-13300163139
    2UNA JO19-4320110646
    3RKSV Heeze JO19-231026603
    4DOSL JO19-23003219-170

    Poulestanden Riethoven JO19-1 (B3220 Onder 19 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Riethoven JO19-111002023
    2SV Budel JO19-2100102-20

    Poulestanden Riethoven JO19-1 (B3230 Onder 19 beker 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bladella JO19-200000000
    2EFC JO19-200000000
    3Hoogeloon JO19-100000000
    4SJO Juventud JO19-100000000
    5OJC ROSMALEN JO19-400000000
    6Riethoven JO19-100000000
    7SV Unitas'59 JO19-200000000
    8Vlijmense Boys JO18-100000000
    9Wilhelmina Boys JO19-200000000

    Poulestanden Riethoven JO19-1 (0227 Onder 19 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bergeijk JO19-232106337
    2Riethoven JO19-122006336
    3UNA JO19-421104224
    4Bladella JO19-321103124
    5ST Casteren / Netersel JO19-121102114
    6EFC JO19-221014223
    7Rood Wit V JO19-221014403
    8RKSV Heeze JO19-320205502
    9RKVVO JO19-2302189-12
    10ST Steensel/Knegselse Boys JO19-1100101-10
    11Dommelen JO19-2200215-40
    12Wilhelmina Boys JO19-3300329-70